05/19/2024 22:51

גולשים ונהנים: ספק אינטרנט כמו ITC יעשה את העבודה בדיוק כמו שאתם צריכים

עבודה עם ספק אינטרנט היא כיום חובה, בכל בית ובית עסק. בכדי לממש זאת, יש בעיקר שני דברים שנמצאים בשליטתכם. האחד, הוא לדעת מה אתם מחפשים מבחינת מהירויות ועלויות. השני, הוא בחירת ספק איכותי שמציע זאת. מדוע בחירת הספק חשובה כל כך? כיצד בוחרים היטב ספק כזה? ומה מציעה לכם חברת ITC, שכדאי לדעת?

חשיבות בחירת הספק

חיבור לרשת האינטרנט, הוא בין התשתיות החשובות ביותר בבתים ובעסקים. אך אם נשווה אותו לרשת החשמל, ההשוואה לא תהיה לגמרי מדויקת. מבחינות מסוימות כן, אך מבחינת הספקים לא. מדוע? פשוט מפני שאין מבחר ספקים, בכל הנוגע לאספקת חשמל. למזלנו, החשמל "עובד" לא רע גם במצב הנוכחי. אך לגבי חיבור האינטרנט, הדברים מורכבים יותר. החשמל בקיר זמין באופן רצוף. פה ושם יש הפסקות חשמל, אך הטיפול בהן לרוב פשוט למדי – ניתן לברר מה קורה, עד מתי הפסקת החשמל. ממתינים קצת, זה עובר וזהו. תקלת אינטרנט לעומת זאת, עלולה להיות "כאב ראש" לא קטן. פינג פונג של בירורים, כאשר אתם בטוחים שזה בגלל הספק אינטרנט, אבל הספק אומר שזה "משהו אצלכם". לעתים, "ספק תשתית האינטרנט" טוען שהתקלה היא בגלל "ספק חיבור האינטרנט" ולעתים ספק האינטרנט טוען שזה בגלל ספק התשתית. מצב מורכב. אגב, למי שלא מכיר, מדובר בשני סוגי ספקי האינטרנט – אותו פיצול מיוחד, שקיים רק בישראל. ספק אחד (“ספק התשתית") מחבר מהמבנה ועד אליו, בעוד שהספק השני (ספק האינטרנט) מחבר הלאה לרשת האינטרנט עצמה. יש מקרים שבהם שניהם אותו ספק. בתור ספק אינטרנט itc למשל מציעה זאת. במצבים כאלה ובכלל, חשוב ספק אינטרנט אשר מטפל בעניינים בזריזות, ביושר ובמקצועיות. החשמל "בקיר" הוא תמיד 220 וולט, עם טווח טעות ידוע מראש וזניח. קל לבדוק זאת. באינטרנט לעומת זאת, יש מגוון חבילות עם מהירויות שונות. האם ספק האינטרנט אכן מספק לכם, את מהירות החיבור שהזמנתם? אגב, שימו לב למהירות שמוגדרת כ"עד כך וכך".

נקודות מפתח לבחירה חכמה

בכדי לבחור היטב בספק אינטרנט ברמה גבוהה, כדאי לשים לב לפחות לנקודות הבאות:

 

 

  • אמינות מעל הכול – לחפש חוות דעת וביקורות על הספק, בכדי להבטיח שאתם בוחרים בספק אמין. הכלל הידוע הוא כמובן, לקחת ביקורות בערבון מוגבל, אך עדיין זה עשוי להיות מקור למידע שימושי.
  • ניסיון עם עסקים – במידה וככל שיש לספק האינטרנט ניסיון עם עסקים, זו היא נקודה לטובתו. מחד, אם אתם עסקים זה בוודאי יהיה חשוב לכם, מסיבות מובנות. מאידך, גם אם אתם אנשים פרטיים, ניסיון כזה מעיד על רמה גבוהה, מאחר שהדרישות בשוק העסקי גבוהות יותר מאשר בחיבור אינטרנט לבתים פרטיים.
  • ערכים מוספים – מה עוד הספק מציע, שנראה לכם שימושי עבורכם?

מה מציעה ITC?

חשוב להדגיש, שלמרות היותה בהקשר האינטרנט בעיקר ספק itc מציעה גם שירותים משלימים נוספים לכך. זאת, כולל

  • Virtual Private Network – רשת פרטית וירטואלית לעסקים. שרות זה, מספק ערוץ תקשורת "פרטי" ומאובטח, אשר יסייע להגן על המידע שלכם.
  • פרימיום Wi-Fi לעסקים – שירות עזר להקמת רשת אלחוטית איכותית בעסק. ליווי צמוד של העסק לאורך כל הדרך, החל משלב תכנון התשתית ועד התקנתה ושימוש מלא ברשת האלחוטית החדשה.
  • שירות סינון תכנים – אנטי ספאם iGuard הוא שרות סינון תכנים. בהקשר שימוש ביתי, להגבלת גלישה של ילדים, שרות כזה ידוע בשם "בקרת הורים". השירות זמין לניסיון למשך חודש ימים והוא אפילו לא דורש התקנת תוכנה מקומית.

לסיכום

אם אתם מחפשים ספק אינטרנט, שימו לב לחברת ITC!

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות