05/19/2024 22:00

אטלס משנים את עולמן של עמותות – ומסייעים בהליך גיוס כספים יעיל ואפקטיבי

הליך גיוס כספים הוא הליך משמעותי מאוד בעבור כל עמותה, בין אם מדובר בעמותה חדשה ובין אם מדובר בעמותה ותיקה. למעשה, גיוס כספים מוצלח מאפשר לא רק למנף את הפעילות אלא גם להרחיב אותה לאפיקים נוספים, ובהתאם לכך גם להגשים את המטרות לשמן העמותה הוקמה. יחד עם זאת, בעבור בעלי עמותות כמו גם בעלי תפקידים התהליך עצמו עשוי להיות מורכב למדי בעקבות מחסור בידע שמוביל גם לאי יכולת לאתר מקורות גיוס איכותיים. בדיוק לשם כך ניתן לפנות לחברת אטלס אשר מצליחה לשנות את העולם של גיוס הכספים, וזאת בשל מגנון יעיל ואפקטיבי. מהו? להלן כל הפרטים.

משנים את חוקי המשחק – כך תגייסו כספים לעמותה דרך הפלטפורמה של אטלס

מאחר ומשימה של גיוס כספים לעמותה היא משימה מאוד מורכבת הכרוכה בהשקעה של זמן ומאמץ, אפשר ואף רצוי לנצל את הידע של חברות מקצועיות לטובת קידום ההליך באופן התואם את הצרכים שלכם. למעשה, אטלס הוא אתר לגיוס כספים אשר מעניק פתרונות חדשניים לטובת הגדלת מקורות המימון, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים של כל עמותה. הפלטפורמה של האתר מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כבעלי עמותה לשנות את חוקי המשחק, ולנצל את מקורות הידע המצוינים של אטלס.

הייחודיות של החברה נובע בעקבות פיתוח של מערכת ייחודית המאפשרת לכם כבעלי עמותות להיחשף לפרופילים עדכניים של קרנות אשר תורמות לעמותות בישראל מכל רחבי העולם, קולות קוראים לגיוס תרומות לעמותות מטעם הממשלה לצד ממשק נוח לגישה המאפשר לכם כבעלי עמותות להישאר עם אצבע על הדופק. בסיוע של מיטב אנשי המקצוע ניתן יהיה להוביל ליצירה של תהליך גיוס אפקטיבי המתבצע אונליין, ומאפשר לכם להיות רגועים כי תהליך הגיוס יתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

 

כך תנצלו את האחריות התאגידית לצרכים שלכם

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר בעלי עסקים וחברות תורמים לעמותות, כחלק מאחריות תאגידית. מדובר באחד מהנושאים הבולטים של העולם העסקים, בייחוד על רקע ההבנה כי באמצעות תרומה ניתן לחזק את התדמית של הארגון ואף ליצור ערך מוסף. הפלטפורמה של אתר אטלס מאפשרת לכם לקבל גישה לפרופילים של חברות אשר תורמות לעמותות, ובהתאם לכך ליצור תהליך גיוס כספים המוביל להצלחה בעבור שני הצדדים – העסקים תורמים לפיתוח של אסטרטגיה ואילו אתם כעמותות יכולים לנצל את הכספים, לטובת קידום המטרות לשמן הקמתם את העמותה. מדובר רק בנדבך אחד אך משמעותי מאוד בתהליך של הגיוס, בייחוד על רקע ההבנה כי ניתן לגייס חברות ועסקים לטובת שיתוף פעולה המאפשר לצמוח ולגדול, כחלק משילוב של מספר מקורות מימון, בין אם מדובר בניצול של קולות קוראים ממשלתיים לצד תמיכה של קרנות מהעולם אשר תומכות בפעילות של עמותות באמצעות מימון כספי משמעותי.

לסיכום

אתר אטלס מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כבעלי עמותות ומגייסי כספים לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית, ולהיעזר בה לטובת יצירה של תהליך גיוס המתבצע באופן אפקטיבי. באמצעות שימוש בסוכן החכם אשר מרכז בעבורכם את ההזדמנויות בהתאם לתחום העניין של העמותה וכן תמיכה מקצועית של מומחים לתחום, ניתן יהיה להוביל ליצירה של מהלך גיוס חכם המשרת את הצרכים שלכם, ותומך בהתפתחות של העמותה. אז קדימה, למה אתם מחכים? זה הזמן להתנסות במערכת ובהתאם לכך להצטרף לעמותות רבות שכבר עתה נעזרות בחברה, לטובת גיוס כספים אפקטיבי.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות