04/20/2024 10:45

מתנות לעובדים: והפעם – מה העובדים ישמחו לקבל לראש השנה?

ראש השנה מתקרב ואיתו גם מתנות החג. למעשה, בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר בעלי עסקים מנצלים את רוח החג והאווירה החגיגית של השנה החדשה לטובת יצירה של ערך מוסף וצ'ופר בדמות של מתנה ברוח החג. אם גם אתם מתכננים להשקיע את הכסף שלכם ברכישה של מתנות, במדריך הבא תמצאו הצעות מעולות למתנות שהעובדים שלכם ישמחו מאוד לקבל. רגע לפני שנציג בפניכם את המתנות, בואו נבין את המשמעות של החג וכיצד תוכלו לנצל אותו לטובת יצירה של ערך מוסף.

ראש השנה – בעל משמעות רוחנית עמוקה

בתורה לא נקרא ראש השנה בשם זה, אלא בחודש השביעי באחד לחודש. המקור לשם ראש השנה הוא בדברי חז"ל שנאמר "בראש השנה כל באי העולם עוברים לפניו כבני מרום". שמו של החג ניתן לו בגלל העובדה כי העולם נברא ביום זה, כאשר על פי האמונה ביום זה נקבעת השנה של אדם יהודי. דרך אתר כיפה תוכלו לקבל מידע מורחב אודות המשמעות של החג הזה, כחלק מהבנה כי מדובר בהזדמנות גם להעמיק בידע שלכם אבל גם לנצל את החג לטובת יצירה של מתן ערך מוסף שיגיע לידי ביטוי ברוחניות וכן הבנה כי מדובר בחג בעל משמעות רוחנית עמוקה מאוד בעבור כל יהודי, בין אם מדובר ביהודים מאמינים או אפילו חילוניים.  מהן המתנות שהעובדים שלכם ישמחו לקבל? להלן הפרטים.

מארז יין

אחד מהטרנדים החמים של עולם המתנות לחג כולל שילוב של מארז יין משובח, תוצרת ישראל. התוצרת הישראלית בכל הקשור לייצור של יין התפתחה מאוד, לא מעט בזכות יקבים מובילים אשר מספקים לכם את ההזדמנות לבצע הזמנה מרוכזת של מארזים חגיגיים ברוח החג. מדובר בהזדמנות מצוינת להעניק לעובדים שלכם מתנה שהיא גם פרקטית אבל גם כזה המותאם לרוח החג.

עציצים

בשביל להעניק לעובדים שלכם מתנה בעלת ערך, אפשר ואף רצוי ליצור קשר עם משתלה אשר תעניק לכם את היכולת לספק לעובדים מתנה מקסימה בדמות של עציץ שאותו אפשר לגדל בבית. שימו לב כי המגוון הגדול של העציצים עשוי לבלבל, ועל כן רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית נבונה אשר תגיע לידי ביטוי ביכולת של העובדים לגדל בבית עציצים, ובכך ליצור צמיחה המתכתבת גם עם רוח החג המסמל את תחילתה של השנה החדשה.

 

 

יומן מעוצב

מיתוג ועיצוב של יומן מהווה דרך מצוינת להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה, בייחוד על רקע ההבנה כי יומן הוא חלק בלתי נפרד משגרת החיים של כל עובד ועובדת במדינת ישראל. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות השראות לעיצוב של יומן לשנה החדשה, כולל הקדשה אישית שתשאיר טעם של טוב לעובדים בזמן החלוקה של היומנים בהרמת כוסית חגיגית.

סט מצעים

רכישה של סט מצעים למיטה היא ללא ספק מתנה יוקרתית שכל עובד ישמח לקבל, בייחוד על רקע העובדה כי כיום מייצרים מצעים באיכות מעולה ועם שימת דגש על מגע נעים לעור. שימו לב כי מאחר ומדובר ברכישה מרוכזת של מצעים, מומלץ לרכוש סט מצעים בצבע נטרלי וכן להקפיד על בחירה במצעים העשויים מחומרי גלם איכותיים כמו  למשל פשתן או כותנה מצרית שנחשבת לאיכותיות מאוד.

לסיכום

ראש השנה הוא חג בעל משמעות עמוקה בעם היהודי. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כמעסיקים להעניק לעובדים שלכם מתנה יוקרתית שהם ישמחו לקבל ברוח החג, כאשר רצוי כבר עכשיו לבצע את הרכישה, כל זאת מתוך מטרה להיות מוכנים וערוכים לחגיגות השנה החדשה – בין אם מדובר בהרמת כוסית במשרד או בחגיגה הנערכת באולם. חג שמח!

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות