07/12/2024 22:38

טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך: הכול על חברת ישר תעשיות פלסטיק

פלסטיק איננו חומר פשוט! חומר זה והטכנולוגיות שפותחו בכדי ליצור ולעבד אותו, למעשה מתוחכמים למדי. בכדי לנצל תחכום זה לטובתם, עסקים פונים למומחים בתחום הפלסטיק. אחד השמות הבולטים ביותר מבחינה זו בארץ, הוא י.ש.ר תעשיות פלסטיק. על החברה ועל הטכנולוגיה החדשנית בתחום הפלסטיק, נרחיב במאמר קצר זה.

פתרונות מיוחדים, לכל דרישה

פלסטיק הוא חומר מלאכותי מודרני הגמיש מאוד באפשרויות העבודה איתו. ניתן ליצור אותו עם תכונות כימיות שונות וכמובן, לעצב את צורתו בהתאם לדרישות הלקוח. יש גם שלבי גימור שונים שניתן לעשות לאחר הייצור (עליהם נרחיב מייד). כל זאת אינו חדש, אך התחום בכללו עובר שכלולים מתמידים ובכדי לנצל אותם, חייבים לעבוד עם מומחים איכותיים ומנוסים. הכירו את ישר תעשיות פלסטיק – ספקית בולטת במיוחד בתחום זה. היתרון התחרותי שהיא מציעה לשירותכם, הוא קבלת פתרון מלא, ממקור אחד. בדומה ל"קבלן מפתח". כך, תוכלו למצוא אצל החברה שירותי אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה של מוצרי פלסטיק במקום אחד. מענה לכל צרכיכם הטכניים והטכנולוגיים, תחת "מטרייה" אחת ועם קבלת אחריות אחת. היתרונות בכך רבים והם כוללים בין השאר חסכון בזמן וכסף, קבלת מוצר איכותי ככל הניתן, צמצום הפחת, חסכון בניהול לוגיסטיקה והובלה ויציבות.

שירותים בסיסיים לעיבוד פלסטיק

  • הזרקת מוצרים פלסטיים – הזרקות פלסטיק מחומרים טכניים שונים ומגוונים. זאת, באמצעות מערך של כ-30 מכונות הזרקה, בטווח 50 עד 1,400 טון.
  • תכנון וייצור תבניות וכלים – תכנון וייצור תבניות וכלים עבור הזרקות פלסטיק. משלימים זאת שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון תבניות ואחסון.
  • שירותי עיבוד שבבי משלים – עיבוד שבבי לחלקי פלסטיק, ככל שנדרש. זאת, בסיוע מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT) ומכונות אלקטרו ארוזיה (EDM).
  • שירותי צביעה – במגוון סוגי צבע, כגון PU, צבעים מטאליים וגומי טאץ’. אפשרות לשיפור מראה המוצר, עם לקבלת כל גוון וטקסטורה חיצונית, אשר דרושים לכם.
  • שירותי הרכבה – שירותי הרכבות אלקטרוניות ומכאניות, עבור תת מכלולים ומוצרים שלמים.

 

 

טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

  • בהזרקת פלסטיק – הזרקה של שני חומרים על אותו מוצר (דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית והזרקה על אינסרטים.
  • במכונות – מכונות הלחמה אולטראסונית לחיבור חומרים פלסטיים למכלולים, שלא ניתן לייצר בתהליך ההזרקה. החברה מתמחה בייצור הקרן וגם המקבעים שנדרשים להלחמה. היא משתמשת במכשור מתקדם לכיול עוצמת הקרן ותדר הקרן הנדרשת להלחמה ונחשבת למומחית בכך. ישר עושה שימוש גם במכונות מדידה תלת ממדית ומציעה שירותי החדרת אינסרטים באמצעות מכונה ייעודית.
  • "צביעה מוליכה" – שימוש בצבע מוליך מיוחד בתוך צידו הפנימי של המוצר הפלסטי. זאת, בתור תחליף לסיכוך רגיל, מפני הפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) ומהפרעות אלקטרומגנטיות בכלל (EMI – Electromagnetic Interference). הצבעים גורמים למוצר להפוך למוליך טבעי של ההפרעות, באופן אשר מונע נזקים לרכיבים ולמעגלים האלקטרוניים שבתוכו.
  • שירותי דפוס מתקדמים – כולל דפוס דיגיטלי והדפסה על משטחים לא ישרים (בשיטת tampon printing). זאת, בחדר צבע ייעודי, מבוקר ניקיון ולחות.
  • חדר הרכבות לבן – סביבה מבוקרת בשטח 280 מ”ר ובתוכו חדר נקי (ISO8 – CLASS 100,000) בגודל 70 מ”ר.

עוד על החברה

ישר תעשיות פלסטיק נוסדה בשנת 1978 והיא מתמקדת ומתמחה בפיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. ישר מספקת פתרונות כאלה, עבור מגוון רחב של ענפי תעשייה ושירותים, גם בארץ וגם בעולם. תחומים אלה, כוללים את עולמות הרפואה, הציוד הבטחוני, החקלאות (כולל השקיה), האלקטרוניקה וההייטק בכלל וכן מוצרי צריכה. אגב, שימו לב כי שירותי ישר תעשיות פלסטיק מיועדים רק לארגונים ולחברות גדולות ולא לעסקים קטנים.

לסיכום

החל מדרישות בסיסיות ועד לדרישות המתוחכמות ביותר, כל הדרוש לכם עבור מוצרי פלסטיק, זמין מישר תעשיות פלסטיק.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות