04/20/2024 10:23

בית אחד לכל תשמישי הקדושה והיודאיקה: הכירו את אתר מזוזה

אתר "מזוזה" מבית אור והדר הינה החנות המובילה לרכישת מזוזות אונליין, הפועלת מעל לעשור כדי לייצר ולהביא לכם מגוון פריטים כמו מזוזות, תפילין ופמוטים באיכות גבוהה וללא פשרות. כל הכיתוב על תשמישי הקדושה באתר "מזוזה" נעשה על ידי סופר סת"ם ירא שמים ובעל הסמכה רשמית בתחום, וכל המוצרים נמצאים תחת ההשגחה המחמירה של הרב אלעד כהן ומסורת בית חב”ד, כך שתוכלו להיות בטוחים שמוצרים אלה יגיעו אליכם באיכות גבוהה ובדגש על חומרי גלם איכותיים ותשומת לב לפרטים הקטנים.

מה אפשר למצוא באתר מזוזה?

באתר "מזוזה" תוכלו למצוא נטלות, סט תפילין או פמוטים לנרות שבת, ועוד מגוון תשמישי קדושה אחרים:

  • קלפי מזוזה איכותיים, הנכתבים לפי הכללים המוקפדים של סופר סת"ם ועל גבי קלף כשר לפי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים של חב"ד, ובתי מזוזה מעוצבים מחומרי גלם איכותיים ובגדלים שונים.
  • תפילין מהודרות מסוגי עור שונים, כמו עור "בהמה גסה" או "בהמה דקה", נוסח אשכנזי או ספרדי וברמת גימור גבוהה.
  • סט קידוש יוקרתי הכולל גביע קידוש מהודר, תחתיות תואמות וגביעי קידוש אישיים קטנים, המיוצרים מזכוכית, כסף או זהב.
  • בתי חנוכייה לקיום מצוות הדלקת נרות חנוכה.
  • פמוטים מעוצבים לנרות שבת, בגדלים משתנים ומחומרי גלם משובחים ויוקרתיים.
  • נטלות וכוסות נטילה מהודרות ומעוטרות בסגנונות שונים, המיוצרות מפלסטיק, חרסינה וזכוכית.
  • כיסויי חלה המיוצרים מבד דמוי עור או על גבי רקמה.
  • ספרי תהילים המגיעים כסט ספרים או כספרון קטן וקל לנשיאה.

את כל הפריטים הללו תוכלו לרכוש אונליין בחנות האינטרנטית שלנו וליהנות ממשלוח חינם ברכישה מעל 250 ₪, או להגיע לסניף בכתובת ויצמן 189, כפר סבא.

מזוזה – הסמל לכל בית יהודי

המזוזה היא תשמיש קדושה המקובע למשקוף הדלת בכניסה לבית, חדר או עסק. בתוך בית המזוזה יש את קלף המזוזה, בו כתובות פרשיות "והיה אם שמוע" ו"שמע ישראל" על ידי סופר סת"ם מנוסה ומוסמך. עוד מימי חז"ל המזוזה תקינה הינה בעלת חשיבות רבה, ומהווה אחד מסימני הזיהוי המשמעותיים של העם היהודי, שכן לפי האמונה היא מגנה על הבית. לפי ספר הזוהר, המזוזה שומרת על נפש וגוף האדם מכל צרה, וכך התפתח המנהג לנשק את המזוזה בכל כניסה ויציאה מהבית.

 

 

לפני שאתם קונים מזוזה חשוב לוודא שהיא כשרה למהדרין, כתובה בכתב יד על קלף כשר ועל ידי סופר סת"ם. לאחר כתיבת המזוזה, הסופר עובר עליה שוב ומבצע הגהה כדי לוודא שאין טעויות בכתיבת המזוזה, אותיות מחוקות או קרע בקלף. לאחר מכן עובר עליה סופר נוסף כדי לוודא שהמזוזה אכן כשרה.

מקום קביעת המזוזה הינו בכל חדר שהשטח שלו הוא לפחות 2 מ"ר. גם משרד, חנות וחדר מדרגות מחויבים בקביעת מזוזה, בתנאי שיש להם פתח. לעומת זאת, חדרי שירותים ואמבטיה אינם מחויבים במצוות קביעת המזוזה. יש לקבע את המזוזה בצד ימין של הפתח, לפי הצד של הנכנס, ובשליש העליון של הפתח.

מוצרים איכותיים ללא פשרות

אתר "מזוזה" מתחייב לאיכות הגבוהה ביותר – כל קלפי המזוזה הנמכרים באתר נכתבים על ידי סופרי סת"ם מנוסים ומוסמכים, תחת פיקוח קפדני ובסטנדרטים הגבוהים של בית חב"ד. חומרי הגלם שבהם משתמשים ליצירת תשמשי הקדושה והיודאיקה הינם ייעודיים למזוזות, תפילין או פמוטים, כך שיישמרו לאורך זמן ולא יאבדו מהאיכות שלהם.

לסיכום

אם עברתם דירה או מצאתם פגם במזוזה שברשותכם, תוכלו למצוא באתר "מזוזה" מגוון מזוזות ותשמישי קדושה נוספים, באיכות גבוהה ועם שירות אישי ומדויק למה שאתם צריכים. בנוסף לקלפי ובתי מזוזה, תוכלו למצוא באתר גם סטים לקידוש, פמוטים, נטלות ועוד.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות