07/12/2024 19:23

אנגלית למתחילים ולמתקדמים מכל מקום ובכל זמן: כל הסיבות ללמוד בברלינגטון אינגליש!

השפה האנגלית היא בין השפות המדוברות בעולם, והמדוברת ביותר בעולם העסקים, כאשר על פי ההערכות למעלה מ-1.5 מיליארד אנשים ברחבי העולם משוחחים בשפה האנגלית. עם שימוש כה נרחב, לימוד אנגלית הפכו לחשובים יותר מאי פעם בעבור כל מי שרוצה לשפר את סיכויי הקריירה, להרחיב את המעגל החברתי וכן לנצל את הידע באנגלית לטובת התקדמות אישית. למידה ברשת מובילה כמו ברלינגטון אינגליש היא הזדמנות ללמוד אנגלית בקצב שלכם. מהם היתרונות של למידה ברשת ברלינגטון? להלן הפרטים.

מגוון רחב של קורסים באנגלית

רשת ברלינגטון אינגליש היא רשת מובילה ומוערכת בתחומה אשר מתמחה בתחום לימוד האנגלית זה למעלה מ-35 שנים. הרשת מציעה לתלמידים מגוון רחב של קורסים, החל מקורס אנגלית עסקית ועד קורס בסיסי שיכול להתאים בעבור מתחילים. מדובר בדרך מצוינת בעבורכם ללמוד את השפה האנגלית בהתאם לרמה שלכם, בכיתות לימוד קטנות וקבלת יחס אישי יחס אישי, לצד לימודים המתבצעים באמצעות לומדה ממוחשבת המאפשרת לחזור על התכנים בקצב שלכם, מכל מקום ובכל זמן שבו אתם רוצים לעבוד על כישורי השפה.

מורים דוברי אנגלית כשפת אם

הרשת מעסיקה מורים דוברי השפה האנגלית כשפת אם, מתוך הבנה כי ללימוד אנגלית ממורים הדוברים את השפה כשפת האם יש יתרונות רבים. המורים מביאים ניסיון רב וכן תובנות חשובות לגבי הניואנסים של השפה, לרבות הגייה נכונה, דקדוק וביטויים. באמצעות למידה מדוברי אנגלית שפת אם, אתם יכולים לזכות בהבנה מעמיקה יותר של ניואנסים בשפה האנגלית. בנוסף, המורים מספקים הקשר תרבותי רב ערך בהבנת אופן השימוש באנגלית בחיי היומיום, ובהתאם לכך חווית הלמידה עשירה יותר. על כן, הלימודים מעניקים חווית למידה סוחפת, אפקטיבית ומתגמלת, המסייעת לכל תלמיד להשיג את מטרותיו בקלות.

 

 

תוכנית לימודים ייחודית

היתרון בלימודים ברשת ברלינגטון אינגליש נובעת בין היתר מתוכנית לימודים ייחודית המבוססת על לימודים פרונטליים, לצד לימודים המתקיימים במסגרת של לומדה אינטרנטית. במסגרת הזו אתם יכולים ללמוד בקצב שלכם, מכל מקום ובכל זמן. מדובר בתוכנית לימודים שהצליחה לסייע למיליוני תלמידים מכל רחבי העולם ללמוד אנגלית בקלות, ועדות לכך ניתן למצוא בתגובות אוהדות מצד תלמידים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה מתמהיל השיעורים והן כתוצאה מהיכולת לנצל את מערכת הלימודים הייחודית לטובת התאמה לצרכים, בין אם מדובר בהכנה לקראת ראיון עבודה באנגלית ועד לשיפורי כישורי השפה, כחלק מהבנה כי השפה האנגלית היא שפה גלובלית.

ניסיון של שנים רבות בענף

ברלינגטון אינגליש היא רשת מוכרת העוסקת בתחום הוראת האנגלית זה עשרות שנים. לרשת יש 35 סניפים בכל רחבי העולם, צוות מורים מיומן ומענה שמטרתו לסייע לכל תלמיד להשיג את היעדים שלו. המענה המקצועי לצד היחס האישי הוא זה שהופך את ברלינגטון אינגליש לרשת מוערכת שמצליחה לסייע לתלמידים רבים.

לסיכום

אם אתם מחפשים מקום ללמוד בו אנגלית ברמה הגבוהה ביותר, זה הזמן לפנות לנציגי השירות של רשת ברלינגטון אינגליש. באתר הרשמי של הרשת ניתן לקבל מידע מורחב אודות תוכנית הלימודים והקורסים, וגם לקרוא תגובות מצד תלמידי עבר שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות