07/12/2024 22:33

את מותג הסמרטפונים oppo אפשר למצוא אונליין באתר Ronlight!

בארץ יש שוק לא קטן של סמארטפונים, כפי שרואים ברחבי העולם. הדבר לא מפתיע, לאור חשיבותם של מכשירים אלה בחיים המודרניים. אחד המותגים הבולטים בתחום זה הוא OPPO. במאמר שלפניכם, נעשה איתו היכרות קצרה ונראה כמה דוגמאות למכשירים בולטים ממותג זה.

אופו בקצרה

אופו הוא מותג של חברת BBK Electronics הסינית, שהיא יצרנית סמארטפונים מבין הגדולות ביותר כיום. בישראל פועלת אופו ישראל, אשר מהווה למעשה חלק מפעילותה של רונלייט (Ronlight) – חברה ישראלית וותיקה ובולטת, שהיא גם היבואנית הרשמית של אופו. דגמי המותג הזה מתאפיינים בעיקר בשני יתרונות בולטים. מחד, הם מוצעים במחירים נוחים למדי. מאידך, במסגרת הדגמים השונים, יעמדו לרשותכם שילובי תכונות מגוונים ואטרקטיביים מאוד. בכלל זה, יכולות שלרוב נמצאות רק בסמארטפונים של השמות הבולטים והיקרים ביותר בתחום זה.

oppo Find X3 Pro

oppo Find X3 Pro הוא מכשיר הדגל של אופו. מכשיר זה חזק במיוחד ביכולות צילום, עם מצלמת 50 מגה פיקסל רחבת זווית, שלה שדה ראייה 110.3°. תכונה זו, שימושית מאוד עבור צילומי נוף וצילומים קבוצתיים. "מצלמת מיקרולנס" מאפשרת לקבל מבט מקרוב על אובייקטים זעירים, עד פי 60 יותר מהרגיל. המכשיר מסוגל גם לנתח פרופיל צבעים עבור כל התמונות במכשיר ובצורה כזו, ליצור מסנן מותאם אישית. כל זאת, באמצעות בינה מלאכותית. בעזרת "מצב קולנוע", ניתן להעביר סרטים אשר צולמו ב-oppo Find X3 Pro, תהליך מיוחד של התאמת צבע. המכשיר כולל יכולת טעינה מהירה, ל-40% תוך 10 דקות. חובבי משחקי מחשב באופן ספציפי, עשויים לחבב דגם זה תודות ליכולת לחסום שיחות נכנסות, התראות וסמלים צפים. באמצעות שימוש בפלטפורמת המובייל Qualcomm Snapdragon 888 מתקבלת שורת יתרונות, בהם צריכת חשמל נמוכה במיוחד, הארכת חיי הסוללה, שיפור משמעותי של ביצועי המעבד (ב-25%) וכך גם לגבי מהירות עיבוד הגרפיקה במכשיר (שיפור של 35%).

 

 

דגם oppo Reno7 Z 5G

מכשיר oppo Reno7 Z 5G כולל מצלמה קדמית 16MP ובצידו האחורי 64MP ראשית | 2MP עומק | 2MP פורטרט. סמארטפון זה מושך את תשומת לב המשתמש להתראות שמתקבלות בו, באמצעות הפעלת צמד נורות זוהרות. הצג הוא בגודל של 6.4" עם קצב רענון 60Hz ומתחתיו יש סורק טביעות אצבע. הסוללה היא בנפח 4,500mAh והמעבד מהיר במיוחד (Snapdragon 695 דור 5). מחיר המכשיר הוא 1,649 ש"ח. סך הכל, מכשיר לא יקר ולא הזול ביותר, עם יחס מחיר ביצועים די טוב.

oppo A96

הדגם הראשון שהזכרנו – oppo Find X3 Pro, הוא בין היקרים יותר, עם מחיר של 3,299 ש”ח. בקצה השני של סקלת המחירים, יש לאופו כמה וכמה דגמים טובים להציע. לשם ההמחשה, אחד מהם הוא oppo A96, אשר מחירו עומד על 1,299 ש"ח. למרות המחיר, יש למכשיר זה עיצוב מרשים למדי ויוקרתי. הוא כולל צג בגודל 6.59 אינץ’, עם קצב רענון אשר עומד על 90Hz. מבחינה חיצונית, נציין גם כי הוא עמיד בפני אבק (ברמת IP5X) ובמים (ברמת IPX4). ומה בפנים? מצלמה ראשית 50MP, מצלמת Bokeh 2MP וגם מצלמת סלפי של 16MP. ברמת התוכנה לעיבוד הצילומים, יש למכשיר זה יכולות כגון ריטוש טבעי, מבוסס בינה מלאכותית. ישנו אחסון פנימי בנפח 256GB, לצד זיכרון RAM בנפח של 8GB. הסוללה לגמרי לא רעה עם 5,000mAh וגם יכולת טעינה מהירה.

לסיכום

לכל חובבי הסמארטפונים המקומיים, כדאי בהחלט לעשות היכרות עם מותג מעניין זה, אשר מציע לא מעט יתרונות אטרקטיביים.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות