04/20/2024 09:47

היא דווקא כן מחכה לכם: איך מתבצע תהליך רילוקיישן ללונדון בעקבות העבודה?

בשנים האחרונות לונדון מהווה יעד מעולה לרילוקיישן בעקבות העבודה. מה השלבים העיקריים שצריך לעבור לפני רילוקיישן ללונדון ומה מחכה לכם שם? כל התשובות במאמר הבא.

שלב ראשון – מאתרים מעסיק בלונדון

על מנת לקבל ויזת עבודה ללונדון אתם צריכים לפנות למעסיק ישראלי או חברה בין לאומית שמגייסת מועמדים באופן גלובלי. על מנת לעשות זאת אתם יכולים לפנות לחברות השמה בלונדון ולחפש עבודה בשוק הבריטי בכל דרך אפשרית, בין השאר רשתות חברתיות ואפליקציות דרושים. זה כמובן שלב הכרחי בכל הגירה לאירופה כי רק לאחר מכן תוכלו להתחיל ולהתעסק בהוצאת ויזה, שהוא כמובן השלב הבא בתהליך.

שלב שני – הוצאת ויזה ללונדון

יש כמה סוגים של ויזות ללונדון, בין השאר אשרת שהייה, ויזת עבודה וויזת סטודנט. לא נלאה אתכם בפרטים, אך נציין שהבקשה שלכם תיבחן לפי שיטת ניקוד חדשה שמנהיגה ממשלת בריטניה שהמטרה שלה היא אחת, להפחית את כמות העובדים הזרים בבריטניה.

ויזת עבודה מסוג Tier 2 General היא ויזה שמאפשרת לעסקים מקומיים בבריטניה לגייס עובדים זרים שהם מומחים בתחום שלהם. במצב כזה, על המעסיק להוכיח למדינה שהעובד הזר הזה נחוץ מאד לעסק.

ויזת עבודה nxud Tier 2 Intra Company Transfer Visa היא ויזה שמתאימה לחברות בין לאומיות בבריטניה שהמטרה שלהן היא לגייס עובדים ממדינות זרות. בדומה לקודמתה, גם במקרה הזה המעסיק חייב להוכיח למדינה שהעובד הזר נחוץ לו.

 

 

שלב שלישי – מוצאים דירה

השלב הבא הוא שלב שאנחנו ממליצים לכם להתחיל אותו עוד כשאתם בארץ, חיפוש דירה למגורים. יש המון אתרים מקומיים שבאמצעותם תוכלו למצוא דירה למגורים בלונדון. אנחנו כמובן ממליצים לכם להקפיד על כל הפרמטרים הרלוונטיים לכם, כמו למשל הלוקיישן של הדירה, המרחק שלה מהמשרד, התחבורה הציבורית באזור וכמובן הכי חשוב זה התקציב שלה. אתם לא רוצים לשכור דירה יקרה מידי ולהיכנס להוצאות מיותרות.

חשוב לציין, אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על השלב הזה לפני שאתם יוצאים מישראל, בטח ובטח אם אתם משפחה עם ילדים קטנים. זה מאד לא נעים להגיע למדינה זרה ללא פתרון דיור, לפחות לזמן הקרוב. אנחנו רוצים שתיכנסו ללונדון ברגל ימין, לכניסה שלכם לעיר הזו יש משמעות מכרעת בכל הקשור להצלחת כל הפרויקט הסבוך הזה.

שלב רביעי – ביטוח רפואי

בבריטניה יש מערכת בריאות ציבורית ופרטית, המערכת הציבורית היא מעולה אך משום מה הרבה ישראלים לא סומכים עליה. בתוך כך, רבים מהם מעדיפים לבטח את עצמם גם במערכת הבריאות הפרטית שבמסגרתה הם יקבלו שירותים רפואיים שוטפים להם ולמשפחה שלהם. היתרון המשמעותי כאן בא לידי ביטוי שאתם מקבלים שירותים רפואיים בלי תורים ארוכים במיוחד, אך קחו בחשבון שזה עולה כמובן לא מעט כסף.

לונדון כן מחכה לכם

בניגוד לשיר הידוע של חווה אלברשטיין, לונדון בהחלט מחכה לכם ואם תבחרו בה ליעד הבא שלה לרילוקיישן, תוכלו למצוא בה לא מעט הזדמנויות חדשות לכם ולמשפחה שלכם. מבחינת עבודה, אנחנו בטוחים שלא תתקשו למצוא משרה שהולמת את הכישורים שלכם ובמידה ומצאתם אחת כזו, מכאן השמיים הם הגבול כמובן. בכלל, לונדון היא עיר נפלאה שיש בה הרבה מרכזי קניות ומוסדות תרבות נפלאים שאתם לא רוצים לפספס. לכן, מעבר לעבודה בלונדון, תהיו בטוחים שיש לכם עוד הרבה מה לקבל מהעיר הזו.

לסיכום

לונדון מחכה לרילוקיישן שלכם. במאמר זה למדנו מה השלבים העיקריים שיש לבצע לפני רילוקיישן ללונדון ואילו הזדמנויות מחכות לכם שם.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות