06/18/2024 03:23

שינובר גרופ למען עסקי מכירות: הכירו את החברה שתסייע לכם להתייעל!

חברה יצרנית יודעת לייצר, יודעת למכור אבל לא בהכרח יודעת לתת מענה לכל הנושאים הנלווים לגידול במספר הלקוחות והטיפול בהם, לכן הוצאת הטיפול בנושאים מסוימים למיקור חוץ הוא מקובל והגיוני, חברת שינובר גרופ מובילה את את השוק במתן פתרונות למוקדים טלפוניים.

מי אנחנו, שינובר גרופ

חברת שינובר גרופ הינה חברה המתמחה בתפעול ותחזוקה של מוקדי טלפוניים בכל רחבי הארץ וכן במדינות שונות בעולם, תוך מדיניות ברורה של הצבת העובד במרכז בשילוב של טכנולוגיות מתקדמות. אנחנו מאמינים בשיפור תמידי ולמידה מתמדת על מנת להעניק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר בשוק

חטיבת המוקדים

אחד העקרונות החשובים בלהבין הכי טוב את המצב בשטח הוא להיות מחובר למה שקורה. ובדיוק בגלל הסיבה הזאת, חברת שינובר גרופ מפעילה ומתחזקת מוקדים טלפוניים בפריסה ארצית לאורכה ולרוחבה של הארץ מעפולה שבעמקי הצפון ועד אשדוד בפאתי הנגב. הפריסה הזאת מאפשרת לנו לדעת ולהכיר את רחשי השטח השונים בכל מקום ובכל אזור. במוקדים הללו מועסקים למעלה מ600 עובדים מכלל שכבות האוכלוסייה מה שמאפשר לנו להבין טוב יותר מהם הצרכים ולהכיר את האנשים שהם נשמת אפה של החברה שלנו. מתוך הצורך להבין את המגמות העולמיות ואת החידושים האחרונים, מפעילה שינובר גרופ מוקדים אנגליה וצרפת המועסקים בהם מאות עובדים במוקדי שירות טלפונים.

 

 

 חטיבת פיתוח טכנולוגי

מתוך רצון אמיתי ודרך פעולה נבחרת, אנחנו בחברת שינובר גרופ מעוניינים לשמור את הייחודיות שלנו אל מול הגורמים האחרים בשוק על מנת להיות תמיד בחזית הפיתוחים הטכנולוגיים על מנת להעמיד ללקוחתנו סל מוצרים איכותי, דיגיטלי ומתקדם. ובשם כל אלו אנחנו גאים בחטיבת הפיתוח שלנו שהיא חלק אורגני מתוך החברה שלנו שבה עובדים של קבוצת שינובר גרופ מפתחים את היישומים והפיצ'רים החדשים שהצורך אליהם עולה מתוך הידע והנתונים שאנחנו מלקטים מתוך המערכות הפעילות שלנו. בעצם פעולה זאת אנו מבטיחים למעשה שהידע הנצבר מביא אותנו לתוצאות מצוינות אשר מאפשרות לנו לתת ללקוחתנו את סל המוצרים הטוב ביותר שהשוק כיום יכול להציע.

חטיבת אינטגרציה למערכות

בכדי להבטיח את היתרונות הטכנולוגים שאנחנו מציעים, אנחנו מקפידים בכל רגע נתון לפתח מוצרים שעיקרם שיפור היכולת של התחברות המערכות שלנו עם אפליקציות ויישומים חיצוניים. הרעיון המוביל אותנו בשינובר גרופ הוא פיתוח מערכות חדשות של חייגנים חכמים ושיפור הממשקים בין המערכות על מנת לקבל צורת עבודה נוחה וזורמת ללא תקלות.

חטיבת מחקר ופיתוח זיהוי תהליכי עבודה

לאורך הזמן, מיטב העובדים והמנהלים למדו ועדיין לומדים להעריך את חשיבותו של הידע הנצבר על ידי השימוש בהון האנושי המצוי בחברתנו. הפעולות הללו באות ללמד אותנו לא רק על הפעולות שמבצע כל עובד, אלא על האופי של הפעולות ותוך כך אנו יודעים לזהות נקודות חוזקה והצטיינות אצל העובדים השונים ובכך להביא את העובדים למיצוי הכישרון האישי של כל אחד. מחשבה זאת נובעת מתוך ההבנה שכל עובד יכול וצריך להביא את החוזקות שלו לתוך יום העבודה ובכך לשפר את כלל הארגון מצד אחד ולמוביליות של עובדים בתוך הארגון לתפקידי מפתח.

חטיבת הדרכה והטמעה

פיתוחים טכנולוגיים, מתודות של עבודה נכונה, תאוריות של ניהול כולן יכולות לעזור, אך אף אחת מהן לא תוכל להגיע לידי מימוש ללא הטמעה של הידע והמערכות בשטח, לשם כך פועלת חטיבת ההדרכה וההטמעה שלנו, בדיוק בשביל שהידע שלמדנו להפוך אותו לשיטות עבודה או פיתוחים חדשניים יהפוך לשגרת עבודה סדורה ובכך ייווצר השיפור התמידי שכולם כל כך מייחלים לו.          חטיבה זאת היא אחת מנקודות הגאווה שלנו.

לסיכום

כיום בעזרת המערכת הזאת המייצרת תוכנית הדרכה לכל עובד חדש או וותיק המאפשרת תהליך של שיפור תמידי בקרב עובדינו.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות