06/18/2024 02:49

לפני שאתם ממלאים את סל הקניות באתר – הכירו את הימים החמים של חודש נובמבר

חלק בלתי נפרד מצרכנות חכמה כולל בין היתר ניצול של ימי מבצעים, כאשר החודש האטרקטיבי ביותר לקניות הוא חודש נובמבר. בחודש הזה חנויות מהארץ כמו גם מהעולם יוצאות במבצעים משמעותיים שיכולים לא רק להוזיל לכם את הסל, אלא גם לאפשר לכם לנצל את מסגרת התקציב שהקצבתם בעלות כספית נוחה לכל כיס. מהם הימים החמים ביותר של חודש הקניות שהפך לתופעה צרכנית? להלן סקירה בנושא שתסייע לכן להתכונן מראש, ולהכין את הארנק לקראת חגיגת שופינג בלתי נשכחת.

סייבר מאנדיי

חגיגת השופינג מגיעה לשיא בסוף נובמבר עם חגיגת מבצעים והנחות עצומות במסגרת סייבר מאנדיי. מדובר ביום קניות שהיה מזוהה בעיקר עם חנויות אונליין המתמחות בטכנולוגיה, אולם עם השנים הפך היום הזה למרכזי מאוד בחגיגות הקניות באונליין, וזאת בשל שורה ארוכה של מבצעים שיכולים להגיע גם עד להנחה של כ-80% אשר נועדו לעודד את קהל הצרכנים לביצוע של רכישות. מדובר בהזדמנות אחרונה שיש לכם כצרכנים לנצל את ההטבות, ועל כן מומלץ להכין מראש את העגלה שלכם וביום שני הגדול להיכנס לאתר, לבצע הזמנה ובכך להתחדש בבגדים, נעליים, ג'אדטים ועוד בעלות כספית נוחה ועם הנחה לא מבוטלת.

בלאק פרידיי

חגיגות הקניות בחודש נומבר מתחילות באופן מסורתי עם הבלאק פריידי המתקיים בכל שנה ב 4 לנובמבר. תחילתו של יום המבצעים הזה הוא מארה"ב, וזאת לאחר שחנויות רבות החלו למכור מוצרים בעלות כספית בהנחות עמוקות מיד לאחר חג ההודיה. עם השנים גם מדינות נוספות הצטרפו  לחגיגת הקניות הזו, כולל כאן בישראל. החנויות הפיזיות כמו גם החנויות האינטרנטיות מציעות שפע של הנחות, כאשר רק בשנה האחרונה נשבר שיא הרכישות. לפני שאתם רוכשים קראו את המדריך אודות חוק הגנת הצרכן, וזאת מתוך מטרה להוביל להשקעה נבונה.

 

 

שופינג IL

בשנים האחרונות חג הקניות הישראלי שופינג IL תפס תאוצה, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של חנויות וחברות אשר מצטרפות ליומיים של חגיגת קניות, כאשר הייחודיות של היום הזה נובעת בעקבות מבצעים ייחודים שיכולים לסייע לכם להוביל לרכישה של מגוון מוצרים, בעלות זולה בעשרות אחוזים. את היום הזה יזמה גוגל ישראל מתוך מטרה להוות אלטרנטיבה לימי השופינג הגדולים של האתרים הגדולים, וכעת ניתן לומר כי ההצלחה מדברת בעד עצמה עם שיאים חדשים בהיקף המכירות. חלק מהחנויות הישראליות מציעות הנחות ואילו אחרות מציעות למשל משלוח בחינם, ועל כן רצוי לבצע השוואת מחירים בין האתרים השונים וזאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית נבונה המתרחשת על רקע של חגיגת קניות אונליין כאן בישראל.

יום הרווקים הסיני

בכל שנה בתאריך ה-11.11 חוגגים בסין את יום הרווקים. אלי אקספרס, פלטפורמת הקניות הגדולה והחזקה ביותר בעולם אחרי אמזון יוצאת בשורה של מבצעים על כל הקטגוריות – החל מבגדים ועד למוצרי חשמל, בהנחות שיכולות להגיע עד ל-30% ואפילו יותר מכך. יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים לבצע רכישות חשוב לקרוא היטב את תנאי המשלוח מאחר ולעיתים מדובר בדמי משלוח גבוהים, לצד עיכוב משמעותי בקבלת החבילה.

לסיכום

ימי השופינג בנובמבר מהווים הזדמנות מצוינת להצטרף לחגיגת שופינג משתלמת במיוחד, וזאת בשל שורה ארוכה של מבצעים גם בחנויות האונליין בישראל וגם בחו"ל. אולם, צריך לזכור כי לאור הביקוש הגבוה נרשמים עיכובים משמעותיים במשלוחים  לצד מלאי נמוך, ועל כן רצוי קודם כל להכניס את המוצרים שלכם לעגלה וכן לוודא שאתם נשארים במסגרת התקציב שלכם, כל זאת מתוך מטרה לנצל את חגיגות השופינג אונליין.

עוד מאמרים בנושא

דברו איתנו על טכנולוגיה!

הפקת מימן בטכניון

נגישות